Upravni odjel za zaštitu okoliša, komunalne poslove, infrastrukturu i investicije Splitsko-dalmatinske županije objavljuje Informaciju o zahtjevu za Ocjenu o potrebi procjene utjecaja zahvata na okoliš za zahvat "Izgradnja turističkog naselja Bijaka-sjever (T2-1-BS) u Općini Milna"

Javnost i zainteresirana javnost može dostaviti mišljenja o zahtjevu za ocjenu o potrebi procjene utjecaja zahvata na okoliš u pisanom obliku na adresu:

Splitsko-dalmatinska županija, Upravni odjel za zaštitu okoliša, komunalne poslove, infrastrukturu i investicije, Domovinskog rata 2, 21 000 Split

u roku od 30 dana od dana objave ove informacije s pozivom na KLASU iz dokumenta.

Privitci:
Preuzmite ovu datoteku (Informacija_Anlim investment.pdf)Informacija