OBAVIJEST – POŽAR NA PREDJELU „ZAGLAV“

 

Poštovani građani općine Milna,

 

slijedom uputa policijske postaje Brač molimo Vas da svi koji su eventualno pretrpjeli materijalnu štetu u požaru koji je izbio 30. svibnja 2020. godinu u Milni na predjelu „Zaglav“ da prijave štetu na slijedeću adresu:

 

Policijska postaja Brač

Mladena Vodanovića 25, Supetar

Tel. – 021/309-210, 021/631-145

e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam botova. Vaš JavaScript treba biti uključen da bi ju vidjeli.

Ove web stranice koriste kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Molimo da prije korištenja web stranice pročitate opće uvjete korištenja, uvjete zaštite osobnih podataka i Informacije o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Prihvaćam' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.