Doček 2014. godinePrvi organizirani doček Nove godine na otvorenom u Milni, privukao je više od 200 Milnarana i njihovih gostiju, koji su se zabavili uz nastup glazbenog sastava "Kocka" iz Splita, prigodnu lutriju te fritule, hrstule i ostalo slatko u domaćoj izradi.

Uz bogat vatromet, 2014. godinu, čestitao im je općinski načelnik Frane Lozić, zaželivši im, u prvom redu zdravlje i ljubav te općenito osobni i društveni boljitak.

Zajedno s mještanima Milne, ali i Bobovišća, Bobovišća na moru, Ložišća i Podhuma te ostalih susjednih općina, do kasno u noć slavili su i brojni "vikendaši" kao i nezanemarivi broj stranih gostiju, pristiglih jedrilicama u dvije milnarske marine.

Ove web stranice koriste kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Molimo da prije korištenja web stranice pročitate opće uvjete korištenja, uvjete zaštite osobnih podataka i Informacije o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Prihvaćam' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.