SlikaU četvrtak, 21. studenog 2013. godine, u 10 sati u Supetru, u prostorijama Upravnog odjela za prostorno uređenje Splitsko-dalmatinske županije – Ispostava Supetar, održat će se Javni uvid u Idejni projekt za ishođenje lokacijske dozvole za projekt izgradnje dijela državne ceste D114 - obilaznice naselja Ložišća.

Vlasnici i nositelji drugih stvarnih prava na katastarskim česticama zemlje na području predloženog zahvata, pozvani su doći osobno ili poslati svog punomoćnika, koji će ih zastupati. Ukoliko se ne odazovu, a izostanak ne opravdaju, smatrat će se da su suglasni izdavanju lokacijske dozvole za predmetni zahvat u prostoru.

Opširnije u Pozivu Upravnog odjela za prostorno uređenje SDŽ – Ispostava Supetar, u prilogu članka.

Ove web stranice koriste kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Molimo da prije korištenja web stranice pročitate opće uvjete korištenja, uvjete zaštite osobnih podataka i Informacije o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Prihvaćam' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.