MilnaU srijedu, 28. kolovoza 2013. godine, u 9 sati, u prostorijma Općine Milna (Sridnja kala 1), započet će pisana provjera kandidata prijavljenih na natječaj za radno mjesto pročelnika/ce Jedinstvenog upravnog odjela Općine Milna, a koji udovoljavaju formalnim uvjetima natječaja, o čemu će biti obaviješćeni telefonskim putem.

Kandidati, koji na pisanoj provjeri zadovolje najmanje 50% ukupnog broja bodova, trebaju pristupiti usmenoj provjeri istog dana u 11 sati.

Vše informacija u dokumentima u prilogu.

Ove web stranice koriste kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Molimo da prije korištenja web stranice pročitate opće uvjete korištenja, uvjete zaštite osobnih podataka i Informacije o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Prihvaćam' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.