Ovog Božića Materinsko društvo Milna podijelilo je božićne poklone za milnarsku djecu do 14 godina starosti. Općina Milna u suradnji s Centrom za socijalnu skrb donirala je poklone za obitelji lošijeg imovinskog stanja.

Tijekom božićnih blagdana organizirana su i razna događanja: humanitarni buvljak - Milna za pupoljke i dječja matineja božićnih filmova, kreativna radionica Brač za Božić uz pupoljke, dječja radionica izrada božićnih čestitki, malonogometni božićni turnir i otvaranje adventske gastro kućice i dr.

Ove web stranice koriste kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Molimo da prije korištenja web stranice pročitate opće uvjete korištenja, uvjete zaštite osobnih podataka i Informacije o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Prihvaćam' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.