Izaslanstvo Milne u VukovaruOpćina Milna odala je počast žrtvi Vukovara polaganjem vijenca i paljenjem svijeće kod Spomen obilježja na vukovarskome Memorijalnom groblju.

Nikša Hržić, općinski vijećnik, Anamaria Rošin, općinska načelnica i Antonija Matković, zamjenica općinske načelnice, položili su ruže i na grobove heroja obrane Vukovara, Blage i Roberta Zadre te Marka Babića.

Prethodno su se upisali u Knjigu žalosti, riječima: "Još me boli rana stara, još mi bol u srcu stvara. Još me boli rana stara, ponositog Vukovara."

 

Izaslanstvo Općine Milna sudjelovalo je i na paljenju svijeća i molitvi u dvorištu Opće bolnice Vukovar te u Koloni sjećanja.

Pogledajte foto galeriju.

Ove web stranice koriste kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Molimo da prije korištenja web stranice pročitate opće uvjete korištenja, uvjete zaštite osobnih podataka i Informacije o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Prihvaćam' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.