Općina Milna počinje s postavljanjem tablica s kućnim brojevima.

Pozivaju se vlasnici / korisnici zgrada da:

1. U Općinu Milna (Sridnja kala 1, Milna) dostave Rješenje o kućnom broju iz Katastra, osobnu iskaznicu i OIB te predignu uplatnicu na iznos od 65,00 kn;
2. Izvrše uplatu na način po osobnom izboru (u pošti, banci ili internet bankarstvom)
3. S potvrdom o izvršenoj uplati, u Općini Milna predignu tablicu s kućnim brojem.

Tablice s kućnim brojevima postavljat će Komunalna grupa Općine Milna.

Tablice s kućnim brojevima, koji nisu navedeni u popisu, postavljat će se nakon što se završi postavljanje I. faze.

U privitku: popis kućnih brojeva.