Na temelju čl.20.stavka 4. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi Natječajno povjerenstvo za provedbu natječaja za izbor pročelnika Jedinstvenog upravnog odjela Općine Milna (dalje u tekstu: Povjerenstvo), dana 24. kolovoza 2015. godine objavljuje poziv za obavljanje prethodne provjere znanja i sposobnosti.

Pisano testiranje kandidata za pročelnika Jedinstvenog upravnog odjela Općine Milna obavit će se u ponedjeljak 31. kolovoza 2015. godine u prostorijama Općine Milna u 12,00 sati, a potom će se obaviti intervju.

Privitci:
Preuzmite ovu datoteku (Poziv kandidatima.pdf)Poziv kandidatima

Ove web stranice koriste kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Molimo da prije korištenja web stranice pročitate opće uvjete korištenja, uvjete zaštite osobnih podataka i Informacije o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Prihvaćam' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.