Dana 24. kolovoza 2015. godine sastalo se Natječajno povjerenstvo za odabir kandidata za izbor pročelnika Jedinstvenog upravnog odjela radi pregleda pristigle dokumentacije na natječaj za pročelnika Jedinstvenog upravnog odjela Općine Milna i utvrđivanju liste kandidata koji ispunjavaju formalne uvjete iz natječaja.

Povjerenstvo konstatira da je na natječaj pristiglo pet (5) zamolbi.

U privitku: zapisnik o utvrđivanju liste kandidata koji ispunjavaju formalne uvjete iz natječaja Natječajnog povjerenstva za odabir kandidata za pročelnika Jedinstvenog upravnog odjela Općine Milna.

Privitci:
Preuzmite ovu datoteku (Zapisnik o listi kandidata za procelnika.pdf)Zapisnik

Ove web stranice koriste kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Molimo da prije korištenja web stranice pročitate opće uvjete korištenja, uvjete zaštite osobnih podataka i Informacije o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Prihvaćam' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.