Milnarska fjeraNa blagdan Gospe od Karmela, 16. srpnja 2015. godine, u Milni, koji se slavi i kao Dan Općine Milna, na svečanome misnom slavlju i procesiji, kao gosti Općine Milna bili su Luka Brčić, zamjenik župana splitsko-dalmatinskog te Lovro Kušćević, županijski vijećnik i načelnik Općine Nerežišća.

Svetu misu je predvodio don Ivan Jurin, mladi svećenik, rodom iz Milne, kojem je mlada misa bila 28. lipnja 2015. godine.

U pratnji domaćina - Anamarije Rošin, općinske načelnice i Stipe Martinića, predsjednika Općinskog vijeća, - zamjenik župana Brčić i županijski vijećnik Kuščević, obišli su i Sajam milnarskih udruga i OPG-ova u sklopu Milnarske fjere.

Na pučkoj fešti, Milnarane i njihove goste, zabavljao je Ivo Amulić i grupa Fortuna.

Posjetite Facebook stranicu Centra za kulturu >>

Dodatna foto galerija na Facebook stranicama >>

Ove web stranice koriste kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Molimo da prije korištenja web stranice pročitate opće uvjete korištenja, uvjete zaštite osobnih podataka i Informacije o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Prihvaćam' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.