Milnarsko lito 2015.U srijedu, 15. srpnja 2015. godine, otvorena je, treća po redu, kulturno-turistička manifestacija "Milnarsko srce ljeta 2015.". Pred brojnom publikom na skalinadi župne crkve Gospe od blagovjesti, nastupali su Klapa Sv. Mihovil iz Splita, Klapa Morbin iz Donjeg Humca te Klapa Turanj iz Supetra, dok su vlastite stihove pročitale milnarske pjesnikinje Antonia Poklepović i Jadranka Tomas.

Program "Milnarskog srca ljeta" i ove godine, do 17. kolovoza, ponudit će više od 40 raznolikih zbivanja za sve uzraste.

U privitku: Program manifestacije "Milnarsko srce ljeta 2015."

Posjetite Facebook stranicu Centra za kulturu >>

Dodatna foto galerija na Facebook stranicama >>.

Ove web stranice koriste kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Molimo da prije korištenja web stranice pročitate opće uvjete korištenja, uvjete zaštite osobnih podataka i Informacije o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Prihvaćam' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.