Općina Milna završila je realizaciju svih planiranih projekta za razdoblje siječanj - lipanj 2010. godine.

Posebna pažnja posvetila se izgradnji i uređenju prilaznih prometnica sa milnarske zaobilaznice prema djelovima naselja Milne koji do sada nisu imali gotovo nikakvu cestovnu infrastrukturu.

 

- prilazna cesta naselja Rudunica
- prilazna cesta naselja Zabrižak
- prilazna cesta naselju Dosicina.

Po završetku izgradnje kanalizacijskog sustava u Milni, Općina je pristupila uređenju obalne šetnice, a u sklopu programa završeno je i asfaltiranje obalne šetnice i prometnice prema centralnoj mjesnoj plaži Bijaka.

Prema planu za 2010. godinu obnovljene su i betonske podloge na mnogim ulicama i prometnicama:

- Bobovišća na moru
- Rekonstrukcija skalina na Dosicinama u Milni.

Općina Milna je iz vlastitih proračunskih sredstava za ove investicije utrošila gotovo 500.000,00 kuna, a radove asfaltiranja obalne šetnice plaže Bijaka financirala je županijska uprava za ceste iz Splita u iznosu od 250.000,00 kuna.

Radove su izvodili tvrtke: BERICA d.o.o Nerežišća, Županijske ceste d.d. Split te Dominik comerc d.o.o.

Ove web stranice koriste kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Molimo da prije korištenja web stranice pročitate opće uvjete korištenja, uvjete zaštite osobnih podataka i Informacije o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Prihvaćam' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.