Temeljem Članka 48. Zakona o lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi ("Narodne novine" broj 33/01, 60/01, 129/05, 109/07, 125/08, 36/09, 150/11, 144/12, 19/13) i Članka 17. Statuta Društva "Meštralun" d.o.o. za komunalne poslove ("Službeni glasnik Općine Milna" broj 5/13) načelnica Općine Milna donosi odluku o razrješenju i imenovanju članova Skupštine Komunalnog društva "Meštralun" d.o.o.

U Skupštinu Komunalnog društva "Meštralun" d.o.o. imenuju se sljedeći članovi:
Anamaria Rošin
Stipe Martinić
Siniša Poklepović
Ivica Jerković
Antonio Restović

Članovi Skupštine imenuju se na razdoblje od pet godina te se razrješuju članovi Skupštine Komunalnog društva "Meštralun" d.o.o., kako slijedi:
Pavao Bonačić Proti
Nikola Bonačić Lošić
Ivica Rakela

Ove web stranice koriste kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Molimo da prije korištenja web stranice pročitate opće uvjete korištenja, uvjete zaštite osobnih podataka i Informacije o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Prihvaćam' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.