Općinska načelnica, dana 11. svibnja 2015. godine, donosi odluku o imenovanju natječajnog povjerenstva za izbor ravnatelja Centra za kulturu Milna.

U Natječajno povjerenstvo za raspisivanje i provedbu Javnog natječaja za imenovanje ravnatelja/ravnateljice Centra za kulturu Milna imenuju se: Katarina Doša i Antonija Matković. Natječajno povjerenstvo dužno je raspisati Natječaj za imenovanje ravnatelja Centra za kulturu Milna te Općinskom vijeću podnijeti izvješće o provedenom postupku i dostaviti prijedlog za imenovanje ravnatelja.

Ove web stranice koriste kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Molimo da prije korištenja web stranice pročitate opće uvjete korištenja, uvjete zaštite osobnih podataka i Informacije o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Prihvaćam' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.