Poštovani vozači, od 15. svibnja do 15. lipnja 2015. godine, promet središnjim dijelom milnarske rive regulirat će se rampama, na način da će ZABRANA PROMETA vrijediti od 8 do 12 sati te od 16 do 02 sata. Pravo na prolaz, uz VIP karticu, zadržavaju isključivo vozila službi za hitne intervencije te invalidne osobe.

Opskrba ugostiteljskih objekata i prodavaonica bit će dozvoljena od 12 do 15 sati, uz privremeno zadržavanje, za potrebe iskrcaja robe.

O regulaciji prometa nakon 15. lipnja do 4. listopada 2015. bit ćete na vrijeme obaviješteni.

Do 15. svibnja, uprkos tome što još uvijek rampe nisu u funkciji, cijenila bih kada biste poštivali postavljene prometne znakove jednosmjerne regulacije prometa i zabrane parkiranja na rivi u središtu mjesta.

Hvala na razumijevanju,

Zamjenica Općinske Načelnice
Antonija Matković

Ove web stranice koriste kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Molimo da prije korištenja web stranice pročitate opće uvjete korištenja, uvjete zaštite osobnih podataka i Informacije o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Prihvaćam' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.