MilnaSukladno donesenoj Odluci o Izmjenama i dopunama Prostornog plana uređenja Općine Milna koju je donijelo predstavničko tijelo Općine Milna na 13. sjednici Općinskog vijeća održanoj 16. svibnja 2014. godine, Općina Milna javno objavljuje početak izrade Izmjena i dopuna Prostornog plana uređenja Općine Milna s rokom dostave zahtijeva od 30 dana od dana objave.

Pisani zahtjevi se dostavljaju na adresu Općine Milna, Sridnja Kala 1, 21 405 Milna, otok Brač ili neposredno u pisarnici Jedinstvenog upravnog odjela Općine Milna. Osnovni ciljevi Izmjena i dopuna PPUO Milna su usklađenje važećeg Prostornog plana Općine Milne donesenog 2007. godine i objavljenog u Službenom glasniku Općine Milna broj 5/07 s novim Zakon o prostornom uređenju (Narodne Novine 153/13) i Izmjenama i dopunama Prostornog plana Splitsko-dalmatinske županije iz 2013. godine.

Preuzmite Odluku o Izmjenama i dopunama PPU Općine Milna >>>

Ove web stranice koriste kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Molimo da prije korištenja web stranice pročitate opće uvjete korištenja, uvjete zaštite osobnih podataka i Informacije o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Prihvaćam' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.