Crveni križCrveni križ Brač organizira prikupljanje donacija za potrebite na poplavljenim područjima Slavonije i Baranje. Novčani prilozi mogu se uplatiti na ž.rč. Crvenog križa H R – 3323600001101829081, s naznakom "za poplavljena područja".

Donacije u naravi, odnosno higijenske potrepštine i hrana, u Milni će se moći predati u četvrtak, 22. svibnja 2014. od 8 do 10 sati ispred zgrade općinske uprave, kada se, istodobno, organizira mjerenje krvnog tlaka i šećera u krvi, a povodom obilježavanja tjedna Crvenog križa.

Ove web stranice koriste kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Molimo da prije korištenja web stranice pročitate opće uvjete korištenja, uvjete zaštite osobnih podataka i Informacije o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Prihvaćam' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.