RasvjetaDana 23.08.2010. donesena je Odluka o objavi natječaja za povjerenje komunalnih poslova upravljanja i održavanja objekata i uređaja javne rasvjete na području Općine Milna, za područja naselja Milna, Bobovišće, Ložišće, Bobovišće na moru i Pothume.

Javni natječaj objavljen je u listu "Slobodna Dalmacija" dana 25. kolovoza 2010.g. Provedena je analiza ponuda na natječaju i odabran ponuditelj s najvećim brojem bodova.

 

Sve dokumente u svezi ovog natječaja možete preuzeti u PDF formatu.

Ove web stranice koriste kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Molimo da prije korištenja web stranice pročitate opće uvjete korištenja, uvjete zaštite osobnih podataka i Informacije o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Prihvaćam' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.