MilnaTemeljem odluke općinskog načelnika Frane Lozića, dana 4. listopada 2013. godine, Jedinstveni upravni odjel Općine Milna objavio je Javni poziv za predlaganje programa javnih potreba u društvenim djelatnostima Općine Milna, za koje se sredstva osiguravaju u općinskom Proračunu za razdoblje od 1. siječnja do 31. prosinca 2014. godine. Rok za podnošenje prijava i programa je 22. listopada 2013. godine.

Dokumente s podrobnim pojašnjenjima uvjeta za prijavu programa i projekata te obrazac Prijavnice možete preuzeti u privitku članka.

Privitci:
Preuzmite ovu datoteku (javne potrebe ODLUKA0001.pdf)Odluka
Preuzmite ovu datoteku (javne potrebe POZIV0001.pdf)Poziv
Preuzmite ovu datoteku (javne potrebe PRIJAVNICA0001.pdf)Prijavnica

Ove web stranice koriste kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Molimo da prije korištenja web stranice pročitate opće uvjete korištenja, uvjete zaštite osobnih podataka i Informacije o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Prihvaćam' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.