Temeljem članka 58. Statuta Općine Milna („Službeni glasnik Općine Milna“, broj 6/10 i 4/14), članka 4. Odluke o određivanju komunalnih djelatnosti koje se obavljaju na temelju ugovora u Općini Milna, članka 50. Zakona o komunalnom gospodarstvu („Narodne novine“, broj 68/18) te u svezi članka 15. stavak 1. Zakona o javnoj nabavi ("Narodne novine" broj 120/16) te članka 7. Pravilnika o pravilima, uvjetima i postupcima jednostavne nabave („Službeni glasnik Općine Milna“, broj 5/18),  Općinski načelnik Općine Milna dana 20. studenog 2019. godine, donosi:

 

Odluku o provedbi postupka jednostavne nabave radova za komunalnu djelatnost održavanja  javne rasvjete na području Općine Milna

Poziv na dostavu ponude

 

 

Ove web stranice koriste kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Molimo da prije korištenja web stranice pročitate opće uvjete korištenja, uvjete zaštite osobnih podataka i Informacije o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Prihvaćam' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.