Na temelju članaka 20. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi ("Narodne novine" broj 86/08 i 61/11 – u daljnjem tekstu: ZSN), načelnica Općine Milna donosi odluku o imenovanju Povjerenstva za provedbu natječaja za imenovanje pročelnika Jedinstvenog upravnog odjela Općine Milna.

Za članove Povjerenstva provedbu natječaja za imenovanje pročelnika Jedinstvenog upravnog odjela Općine Milna. Imenuju se:

1. Munevera Ursić, predsjednica
2. Tonći Sanader, član
3. Katarina Radojković, članica

Ove web stranice koriste kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Molimo da prije korištenja web stranice pročitate opće uvjete korištenja, uvjete zaštite osobnih podataka i Informacije o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Prihvaćam' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.