Na temelju članka 64. Zakona o zaštiti okoliša (NN 80/13, 153/13, 78/15 i 12/18), članaka 5. i 29. Uredbe o strateškoj procjeni utjecaja strategije, plana i programa na okoliš (NN 3/17) i članka 58. Statuta Općine Milna (Službeni glasnik Općine Milna broj 6/10 i 4/14), općinski načelnik Općine Milna 21. studenog 2018. godine donosi Odluku o započinjanju postupka ocjene o potrebi strateške procjene utjecaja I. Izmjena i dopuna prostornog plana uređenja Općine Milna na okoliš.

 

Odluka o započinjanju postupka ocjene o potrebi strateške procjene utjecaja I. IDPPUO Milna

Ove web stranice koriste kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Molimo da prije korištenja web stranice pročitate opće uvjete korištenja, uvjete zaštite osobnih podataka i Informacije o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Prihvaćam' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.