Sukladno Zaključku općinske načelnice Općine Milna od 3. svibnja 2016. godine, Jedinstveni upravni odjel objavljuje ponovnu javnu raspravu i javni uvid u postupku izrade i izmjena i dopuna prostornog plana uređenja Općine Milna.

Javni uvid provest će se u trajanju od 15 dana od 13. do 27. svibnja 2016. godine.

Javno izlaganje održat će se u Milni u prostorijama DVD-a Milna 13. svibnja 2016. godine u 17.00 sati.

Javni uvid omogućava se u prostoru vijećnice Općine Milna radnim danom od 10.00 do 13.00 sati.

Mišljenja, prijedlozi i primjedbe mogu se podnositi do dana zaključenja javne rasprave i to upisom u Knjigu primjedbi u Jedinstvenom upravnom odjelu te u pisanom obliku putem pošte.

Sve PDF datoteke izmjena i dopuna Prostornog plana uređenja Općine Milna možete preuzeti u privitku (ZIP datoteka) >>

Ove web stranice koriste kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Molimo da prije korištenja web stranice pročitate opće uvjete korištenja, uvjete zaštite osobnih podataka i Informacije o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Prihvaćam' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.