Na temelju članka 88. stavak 4. Zakona o lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi Povjerenica Vlade Republike Hrvatske za obavljanje poslova iz nadležnosti Općinskog vijeća i općinskog načelnika Općine Milna dana 06. veljače donijela je Odluka o privremenom financiranju poslova, funkcija i programa Općine Milna za razdoblje od 01. siječnja do 31. ožujka 2015. godine i Odluku o izvršavanju Odluke o pr privremenom financiranju poslova, funkcija i programa Općine Milna za razdoblje od 01. siječnja do 31. ožujka 2015. godine.

Ove web stranice koriste kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Molimo da prije korištenja web stranice pročitate opće uvjete korištenja, uvjete zaštite osobnih podataka i Informacije o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Prihvaćam' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.