Na temelju članka 28. stavak 1. Zakona o javnoj nabavi ("Narodne novine", broj 120/16) i članka 3. Pravilnika o planu nabave, registru ugovora, prethodnom savjetovanju i analizi tržišta u javnoj nabavi (Narodne novine", broj 101/17) i članka 58. Statuta Općine Milna (Službeni glasnik Općine Milna", broj 6/10 i 4/14), načelnik Općine Milna 07. siječnja 2021. godine donosi Odluku o donošenju Plana nabave Općine Milna za 2021. godinu. 

- Odluka o donošenju plana nabave Općine Milna za 2021. godinu 

- Plan nabave Općine Milna za 2021. godinu

 

Ove web stranice koriste kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Molimo da prije korištenja web stranice pročitate opće uvjete korištenja, uvjete zaštite osobnih podataka i Informacije o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Prihvaćam' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.