Na temelju članka 68. stavka 3. Zakona o zaštiti okoliša (Narodne novine, broj 80/13, 153/13, 78/15, 12/18 i 118/18, u daljnjem tekstu Zakon) i članka 10. i 11. Uredbe o strateškoj procjeni utjecaja strategije, plana i programa na okoliš (Narodne novine, broj 03/17, u daljnjem tekstu Uredba) i članka 58. Statuta Općine Milna (Službeni glasnik Općine Milna, broj 6/10 i 4/14) Općinski načelnik Općine Milna donosi Odluku o sadržaju studije strateške procjene utjecaja na okoliš Urbanističkog plana uređenja područja ugostiteljsko-turističke namjene T2 "Osibova-Lučice" i s tim u vezi Izmjena i dopuna Prostornog plana uređenja Općine Milna za područje T2 "Osibova-Lučice".

Odluka o sadržaju strateške studije utjecaja na okoliš

 

Ove web stranice koriste kolačiće radi što boljeg iskustva posjetitelja stranice. Molimo da prije korištenja web stranice pročitate opće uvjete korištenja, uvjete zaštite osobnih podataka i Informacije o kolačićima. Klikom na poveznicu 'Prihvaćam' potvrđujete prihvaćanje kolačića na ovim stranicama.