• Autor fotografije: Hrvoje Gabrić
  • Autor fotografije: Hrvoje Gabrić
  • Autor fotografije: Hrvoje Gabrić
  • Autor fotografije: Hrvoje Gabrić
  • Autor fotografije: Hrvoje Gabrić

Općina Milna nastavila je uređenje mjesne plaže Bijaka. U nastavku projekta uređenja plaža na području Općine na plaži "Bijaka" u Milni završeni su radovi postavljanja zaštitne ograde. Građevinske radove izvodio je Građevinsko-uslužni obrt "Faloška" iz Milna, a izrada i montaža inoks ograde povjerena je tvrtki Ivan inox centar d.o.o. iz Segeta Donjeg. Za realizaciju ovog projekta utrošeno je 77.291,97 kuna.

Također, u suradnji sa Županijskom upravom za ceste Splitsko-dalmatinske županije završeno je asfaltiranje obalne šetnice plaže "Bijaka" u dužini od 850 metara i prosječne širine 3,75 m. ŽUC je za realizaciju ovog projekta osigurao 270.000,00 kuna, a radove je izvršila tvrtka Županijske ceste d.o.o. – Split.