• Autor fotografije: Hrvoje Gabrić
  • Autor fotografije: Hrvoje Gabrić
  • Autor fotografije: Hrvoje Gabrić
  • Autor fotografije: Hrvoje Gabrić
  • Autor fotografije: Hrvoje Gabrić

U subotu 30. siječnja u 14h, preuzimanjem ključa i maškaranom povorkom, započinje tradicionalni Milnarski krnevol. Karnevalski tjedan vladavine maškara i "ubiranja poreza" traje do sljedeće subote 6.02. kada će se održati završna manifestacija "Krnevolski bali". Program završnog dana započinje u 11h na rivi ispred zgarde Općine povorkom maškara i ubiranjem poreza u Sridnjoj kali. Povorci se u 15h pridružuju dječije maškare, nakon čega slijedi karnevalska tombola, čitanje presude i paljenje krnje. Večernji program "Krnevolski bali" nastavlja se u Hotelu Sidro koncertom grupe "Ljetno kino" s početkom u 22h te izborom najbolje grupne i pojedinačne maske.