Poštovani vozači, od 15. svibnja do 15. lipnja 2015. godine, promet središnjim dijelom milnarske rive regulirat će se rampama, na način da će ZABRANA PROMETA vrijediti od 8 do 12 sati te od 16 do 02 sata. Pravo na prolaz, uz VIP karticu, zadržavaju isključivo vozila službi za hitne intervencije te invalidne osobe.

Opskrba ugostiteljskih objekata i prodavaonica bit će dozvoljena od 12 do 15 sati, uz privremeno zadržavanje, za potrebe iskrcaja robe.

O regulaciji prometa nakon 15. lipnja do 4. listopada 2015. bit ćete na vrijeme obaviješteni.

Do 15. svibnja, uprkos tome što još uvijek rampe nisu u funkciji, cijenila bih kada biste poštivali postavljene prometne znakove jednosmjerne regulacije prometa i zabrane parkiranja na rivi u središtu mjesta.

Hvala na razumijevanju,

Zamjenica Općinske Načelnice
Antonija Matković