Splitsko-dalmatinska županija obavila je javni poziv udrugama građana i turističkim zajednicama Splitsko-dalmatinske županije na podnošenje zahtjeva za bespovratna sredstva iz Programa potpore turističkim manifestacijama i udrugama za 2015. godinu.

Programom se odobravaju sredstva za poticanje i sufinanciranje turističkih manifestacija i udruga koje promoviraju razvoj turizma u cilju obogaćivanja i poboljšanja turističke ponude.

Sredstva se mogu koristiti za provedbu slijedećih aktivnosti:

• sufinanciranje održavanja manifestacije (troškovi glazbenika, troškovi tehnike, troškovi promocije manifestacije, troškovi učesnika u manifestaciji, ostali troškovi);
  • sufinanciranje udruge( troškovi provođenja određenog projekta);
  • izrada promotivnih brošura i promocija manifestacije(udruge) na internetu;
  • druge potrebe u funkciji održavanja manifestacije, odnosno projekta udruge.

Prihvatljivi prijavitelji: Udruge građana i turističke zajednice Splitsko-dalmatinske županije. Rok za podnošenje projektnih prijedloga je 19.03.2015.

Privitci:
Preuzmite ovu datoteku (Javni poziv Manifestacije 2015.pdf)Javni poziv