Na temelju članka 86. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne novine" broj 144/12, u daljnjem tekstu: Zakon) nakon provedenih prijevremenih izbora 08. ožujka 2015., Općinsko izborno povjerenstvo Općine Milna utvrdilo je i objavljuje rezultate izbora za članice/članove Općinskog vijeća Općine Milna.

Na temelju članka 101. i 102. st. 1 Zakona o lokalnim izborima ("Narodne novine" broj 144/12, u daljnjem tekstu: Zakon) nakon prijevremenih izbora 08. ožujka 2015., Općinsko izborno povjerenstvo Općine Milna utvrdilo je i objavljuje rezultate izbora za općinskog načelnika Općine Milna.

Na temelju članka 95. 102. st. 2. Zakona o lokalnim izborima ("Narodne novine" broj 144/12) Općinsko izborno povjerenstvo Općine Milna donijelo je i objavljuje Odluku o održavanju drugog kruga glasovanja u izboru za općinskog načelnika Općine Milna.