• Autor fotografije: Hrvoje Gabrić
  • Autor fotografije: Hrvoje Gabrić
  • Autor fotografije: Hrvoje Gabrić
  • Autor fotografije: Hrvoje Gabrić
  • Autor fotografije: Hrvoje Gabrić

Pozivaju se svi mještani koji na svojim posjedima imaju stabla palme da se jave u komunalno društvo Meštralun, ili na kontakt brojeve : 095/627-22 72 i 099/272-94 06, ili na email: Ova e-mail adresa je zaštićena od spam botova. Vaš JavaScript treba biti uključen da bi ju vidjeli. do 05. studenog 2018. godine radi organiziranog tretiranja nametnika CRVENE PALMINE PIPE, koja jke uvelike zahvatila palme na području Općine Milna.

Tretiranje će izvršiti ovlaštena tvrtka uz financiranje Općine Milčna. Tretiranje je nužno provesti na svim palmama, koje su već zaražene i na onima koje nisu, sukladno Akcijskom planu za suzbijanje i sprječavanje širenja crvene plamine pipe na palmama, da bi se umanjila mogućnost daljnje zaraze i eventualnog nestajanja stabala palmi na području naše Općine.

U prijavi je potrebno navesti:

1. Ime i prezime, kontakt broj

2. Broj i visinu palme (do 3 metra, ili viša od 3 metra) 

3. Točna adresa gdje se palma nalazi

 

O točnom vremenu tretiranja, biti će te naknadno obaviješteni.

 

Aktualne novosti

Anketa za razvoj Strategije razvoja Općine Milna 2020.-2025.

17-06-2019 Oglasna ploča

Poštovani građani, pravne i fizičke osobe, gospodarski subjekti i gosti naše Općine Milna,   molimo Vas da u cilju što kvalitetnije izrade Strateške studije razvoja Općine Milna za razdoblje 2020.-2025. popunite anketu koja se nalazi na ispod navedenom linku.    https://forms.gle/mqWC3FnGdW6sjZ3v8  

Više

Izvješće o visini troškova izbora za vijeće i predstavnike nacionalnih manjina

31-05-2019 Oglasna ploča

Na osnovi članka 79. stavka 7. Zakona o izboru vijeća i predstavnika nacionalnih manjina ("Narodne novine" broj 25/19, dalje: Zakon), Općinsko izborno povjerenstvo Općine Milna objavljuje: Izvješće o visini troškova izbora za vijeće i predstavnike nacionalnih manjina

Više

Prijava za komunalnog redara

Sjednice, javne rasprave i uvidi

Zapisnik sa 21. sjednice Općinskog vijeća Općine Milna

U prilogu možete preuzeti verificirani zapisnik sa 21. sjednice Općinskog vijeća Općine Milna održane 19. prosinca 2018. godine u općinskoj vijećnici Općine...

Poziv na 22. sjednicu Općinskog vijeća

Dana 16. veljače 2019. godine općinski načelnik uputio je slijedeće predmete za koje je tražio da se uvrste u dnevni...

Proračun, natječaji i javna nabava

Izvještaji proračuna, proračunskih i izvan proračunskih korisnika

  Izvještaji proračuna, proračunskih i izvan proračunskih korisnika - Dječji vrtić Milna   Izvještaji proračuna, proračunskih i izvan proračunskih korisnika - Općina Milna

Proračun Općine Milna za 2019. godinu

Proračun za građane za 2019. godinu Poštovani stanovnici, predstavljamo Vam „Proračun za građane“ za 2019. godinu. U njemu je prikazano na koji...

Prostorni planovi

Odluka o započinjanju postupka ocjene o potrebi strateške procjene utjecaja I. IDPPUO Milna na okoliš

Na temelju članka 64. Zakona o zaštiti okoliša (NN 80/13, 153/13, 78/15 i 12/18), članaka 5. i 29. Uredbe o...

Informacija o provedbi postupka strateške procjene T2 Milna

U privitku možete preuzeti Informaciju o provedbi postupka strateške procjene T2 Milna